Recenzie a skúsenosti Kela Mlýnek na pepř nebo sůl Kaila 30cm

37,99 €

Pozrieť v obchode

Základný popis

Mlynček na soľ a korenie KAJA vyrobený z agátového dreva s vysoko kvalitným keramickým systémom GrushGrind a nastaviteľnou hrubosťou mletia.

Popis produktu Kela Mlýnek na pepř nebo sůl Kaila 30cm

Mlynček na soľ a korenie KAJA vyrobený z agátového dreva s vysoko kvalitným keramickým systémom GrushGrind a nastaviteľnou hrubosťou mletia.

Recenzie Kela Mlýnek na pepř nebo sůl Kaila 30cm

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Mlynčeky mechanické. Najnižšia cena v kategórii Mlynčeky mechanické je 6,19 €, priemerná cena je 17,60 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 37,99 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 31,80 €.

6,19 €

Najnižšia cena v kategóriiMlynčeky mechanické

17,60 €

Priemerná cena v kategóriiMlynčeky mechanické

37,99 €

Najvyššia cena v kategóriiMlynčeky mechanické

Lacnejšie ako Kela Mlýnek na pepř nebo sůl Kaila 30cm

Kela Mlýnek na pepř nebo sůl Kaila 25cm Kela Mechanický mlynček na soľ a korenie KAJA, 20 cm TESCOMA mlynček na korenie a soľ VIRGO 2v1, 22 cm BergHOFF Mlynček na korenie a soľ drevený ESSENTIALS, 26 cm Tescoma Mlynček na korenie VITAMINO, 18 cm Tescoma Mlynček na soľ VITAMINO, 18 cm

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu Kela Mlýnek na pepř nebo sůl Kaila 30cm za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 36,99 €

Aktuálna cena: 36,99 € (Rozdiel 0%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu Kela Mlýnek na pepř nebo sůl Kaila 30cm si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu 4home.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu 4home.sk